Portál příležitostí

cz sk czen de pl ru
Tlacitko_odhlasPřihlášení       Tlacitko_registrujRegistrace       Tlacitko_kosik
Portál příležitostí

Portál je tu pro Vás, úspěch je dobře využitá příležitost a můžete ji potkat právě zde.


Navštívili jste inzertní portál příležitostí. Vše souvisí se vším a co není využíváno k bydlení, slouží k podnikání nebo přivýdělku.

Zhodnocením nemovitosti, změnou využití území nebo prostoru, rozšířením prostor a ploch nebo jejich pronájmem, spoluprací apod. Možností je spousta.

Jednoduchým způsobem vložíte inzerát zdarma s Vaším kontaktem do příslušné kategorie a necháte jej pracovat.

Cílem Vašeho snažení je přitáhnout si zájem a změnit současný stav na stav ziskový.

Nemovitosti: 

Expandující společnosti hledají vhodnou nemovitost - pozemek, výrobu, sklady, prostory apod. pro své podnikání nebo sami vlastní nevyužitou nemovitost, kterou by rádi zhodnotili, ať už prodejem nebo pronájmem. Zadejte nabídku a zhodnocujte!

Firmy:

Majitelé firem chtějí, z různých důvodů, nabídnout své firmy vhodnému následovníkovi nebo společnosti, propojit s jinou, rozšířit nebo změnit, aby expandovala. Zadejte požadavek a vyhledejte partnera nebo nástupce!

Propojení, fúze, akvizice:

Podobné je to v oblasti investic, finančních produktů, dotací, prodeje firem nebo podílů = oblast M&A – fúze a akvizice, kapitálové propojení či zmíněné hledání vhodných následovníků, stejně jako v oblasti ekonomického a finančního poradenství, auditů, právních služeb apod.

Stroje, nástroje, vybavení a zařízení: 

Co neslouží Vám jiný může potřebovat! A naopak - zadejte si požadavek na koupi či pronájem, činnost nebo službu. Kdo se nezeptá, nic se nedozví!

Na Portále příležitostí poskytujeme užitečné informace. Je možné, že při jejich čtení dostanete nápad nebo poslouží jako návod, co právě s Vaší nevyužitou nemovitostí udělat, aby Vám přinesla zisk. Jeden vidí starou stodolu, jiní vidí nádhernou dílnu. 

Život je změna a cílem veškerého je získat víc!

Nenechávejte peníze ležet ladem, ať už v nemovitostech nebo příležitostech. To, co Vám již neslouží, jiným přinese užitek.

Neveřejné nabídky a poptávky:

Lze zadat pod soukromými e-maily nebo požadavky zaslat jako neveřejné a budou předány investorům a společnostem bez zveřejnění.

Nepřehlédněte!
Z jiných zdrojů

 


 
 
© Portál podnikatelských nemovitostí s.r.o, 2021